Bartın İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Bartın Şubesi Başkanı Ömer Keskin, kurban vekaletini TDV'ye emanet etti. İl Müftüsü Keskin, 2 kurban vekaletini TDV'ye vererek, Türkiye Diyanet Vakfı'nın Ramazan'da zekat, fitre, fidye gibi nakdi hizmetlerin yanı sıra, kurban ibadetinde de vatandaşların gönül rahatlığı ile bağış yapabileceği büyük bir organizasyon olduğunu vurguladı. Keskin, "TDV, yıllardır kurban bağışlarını en güvenilir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor" dedi.Törenin sonunda, İl Müftüsü Keskin'e bağış makbuzunu TDV Bartın Şube Uzmanı Hüseyin Uslu takdim etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 07 Haziran 2024 - 13:33
Müftü, Kurban Vekaletini TDV'ye Verdi
Bartın İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bartın Şubesi Başkanı Ömer Keskin, 2 adet kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına verdi.
GÜNCEL
07 Haziran 2024 - 13:33