Polis ekipleri, öğrencileri ve vatandaşları bilgilendirmye sürdürdü.Ulus İlçe Emniyet Amirliği'ne bağlı polis ekipleri okullara giderek, öğrencilere trafik konusunda eğitim verdi.
Polis ekipleri, Ulus'ta Şehit Erkan Yalçın Anadolu Lisesi'ne giderek, burada eğitim ve öğretim gören öğrencilerle bir araya geldi.Ulus İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, öğrencilere "Trafik ve İlk Yardım Semineri" düzenlenleyerek, ilgili konularda sunum gerçekleşleştirdi.Sunum ve bilgilendirmenin ardından öğrencilerin soruları yanıtlandı.Şehit Erkan Yalçın Anadolu Lisesi, öğretmen ve öğrencileri ekiplere teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar dilediler. Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/6662b5d513902.jpg)