Bartın İl Müftülüğü, ''Şekerci Hoca ile Kalplere Yolculuk'' projesi kapsamında, teravih namazına gelen çocuklara pamuk şeker ikramında bulunacağını belirtti.
Müftülük, bu proje ile birlikte çocukların hem camilere olan sevgilerini hem de manevi duygularını pekiştirmeyi amaçlıyor.
''Şekerci Hoca ile Kalplere Yolculuk'' projesinin ilk durağı Fatih Camii oldu. Teravih namazına gelen çocuklara pamuk şeker dağıtıldı.
Bartın İl Müftülüğü, “Ramazan ayı boyunca camilerimizi ziyaret ederek, teravih namazına gelen yavrularımıza pamuk şeker ikramında bulunacağız. Bu vesileyle, camilerimizin çocuklarla dolup taşmasını ve manevi atmosferin daha da güçlenmesini arzu ediyoruz” dedi.
Haber Merkezi