Bartın İl Müftülüğü KYK Manevi Rehberlik çalışmalarını değerlendirmek amacıyla “Gençlik İstişare Toplantısı” düzenledi.İl Müftülüğü toplantı salonunda İl Müftü Yardımcısı Hulusi Güner başkanlığında gerçekleştiren ve ilimizde faaliyet gösteren KYK yurt müdürlerinin de katıldığı toplantıda manevi rehberlik çalışmaları değerlendirilerek fikir alışverişinde bulunuldu.Toplantıda ayrıca yapılan ve yapılması planlanan faaliyetler istişare edildi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 20 Mart 2024 - 16:33
KYK Çalışmaları Değerlendirildi
Bartın İl Müftülüğü, Gençlik Hizmetleri İstişare Toplantısı düzenledi.
GÜNCEL
20 Mart 2024 - 16:33