Milli Eğitim Bakanlığı ile Doğal Hayatı Koruma Vakfı işbirliğinde yürütülen 2024 Doğa Öncüleri Projesi kapsamında Türkiye genelinde 13 Okulun finale kalarak davet edildiği Doğa Öncüleri Gençlik Konferansında Bartın'dan da öğrenciler ödül aldı.
Akçamecsit Okulu öğrencileri, Kayalık Habitatlarda Bartın Geveni" projesiyle Türkiye'de yürütülmüş projelerin arasında en korumacı proje ödülünü almaya hak kazandı.Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, " ödül alarak Bartın halkını gururlarlandıran öğrencileri kutladı. AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, "Sümeyye Ecrin Yaygun ile Ecrin Sargın ve Proje Danışmanı İngilizce Öğretmenimiz Esra Özgün'ü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/66602c912c848.jpg)