Bartın Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde şehir genelinde temizlik çalışmalarına hız verdi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, mezarlıklar ve parklar dahil olmak üzere çeşitli noktalarda yabani ot temizliği yapıyor.Vatandaşların temiz ve düzenli mezarlık ve parklarda vakit geçirebilmeleri için titizlikle çalıştıklarını vurgulayan belediye yetkilileri, şehir estetiğinin korunması adına bu tür düzenlemelerin sürekli olarak devam edeceğini dile getirdi.Haber Merkezi
BELEDİYE
Yayınlanma: 10 Haziran 2024 - 13:06
Mezarlar Bayrama Hazır
Bartın Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor.
BELEDİYE
10 Haziran 2024 - 13:06
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir