Bartın Amasra’nın tanınmış simalarından ve eski belediye başkanlarından Ali Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yeni dönem başkanı olarak seçilen Ali Koç’a yönelik anlamlı bir tebrik mesajı paylaştı.
Ali Yıldırım, sosyal medya hesabı üzerinden yayımladığı mesajında, Ali Yıldırım Koç’un Fenerbahçe Spor Kulübü başkanlığına yeniden seçilmesi dolayısıyla duyduğu mutluluğu dile getirdi. Mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Sayın Ali Yıldırım KOÇ’u tekrar seçilmesi dolayısıyla tebrik ediyorum. Onu tekrar Amasra’da ağırlamak dileğiyle..."
Mesajın dikkat çeken bir diğer unsuru ise Ali Yıldırım’ın Amasra belediye başkanlığı döneminde, Ali Yıldırım Koç’un Bartın’ın Amasra ilçesine gerçekleştirdiği ziyaret esnasında çekilen bir fotoğrafı paylaşması oldu.
Haber Merkezi