Kurban Bayramı yaklaşıyor. Bayram öncesi Bartın'ın Ulus ilçesine bağlı Kumluca beldesinde temizlik çalışmaları başlatıldı.Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt, beldede bayram öncesinde çalışmaların başladığını aktardı.
Ürkütler Mahallesi'nde başlayan yol yıkama çalışmalarını paylaşan Başkan Bozkurt, vatandaşların temiz ve güvenli bir bayram süresi geçirmesi için Kumluca'daki ekiplerin çalışmalarını bayram boyunca sürdüreceğini belirtti.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/665ed9cfc8b3d.png)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/665ed91f2edb3.png)