Bartın’ın Ulus ilçesine bağlı Kumluca Beldesinde kurulan Zafer, Ulu ve Ceyüpler Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi seçimleri yapıldı. Kongrede Mustafa Güney ve Muhammet Özsoy yarıştı. Kongreye Adalet ve Kalkınma Partisi Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt, AK Parti Kumluca teşkilatı ve çok sayıda davetli katıldı.
528 kişinin oy kullandığı kongrede mevcut başkan Mustafa Güney 305 oy alırken, Muhammet Özsoy 204 oy aldı. 19 oy ise geçersiz sayıldı.
Arslan tebrik etti
Kongrede konuşma yapan AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, “Kumluca Belediye Başkanımız Mustafa Bozkurt, İl Yürütme Kurulu Üyemiz Fahri Okun ve Teşkilat üyelerimiz ile birlikte S.S. Zafer, Ulu ve Ceyüpler Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifinin Genel Kurul toplantısına katılım sağladık. Yeniden başkanlığa seçilen Mustafa Güney’i tebrik ederim” dedi.
Gece gündüz demeden çalışacağız
Geniş katılımın olduğu kongrede konuşma yapan mevcut başkan Mustafa Güney, “Üyelerimizin takdiriyle yeniden başkan seçildik. Bize bu kutlu göreve layık gören bütün üyelerimize teşekkür ederiz” dedi.