Bartın’da kent merkezinde Orta Mahallesi Piryancılar Caddesi üzerinde yer alan bir iş yerinde hırsızlık olayı yaşandı. Yaşanan hırsızlık olayında, işyerinde bulunan 500 bin Türk Lirası değerindeki telefon ve laptoplar çalındı.
Yaşanan hırsızlık olayı üzerine Emniyet ekipleri harekete geçti. Emniyet ekiplerinin çalışmaları sonucu olayın şüphelisi yakalandı ve ele geçirilen 24 adet cep telefonu işyeri sahibine teslim edildi.
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından şüpheliler hakkında adli işlemler başlatıldı.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI