Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Bartın Terziler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hulusi Kaymakçı'yı makamında ziyaret etti.Ziyarete, Bartın Esnaf Sanatkârlar Odalar Birliği Sicil Müdürü Sn. Sibel Kaymakcı ve Oda Genel Sekreteri Saadettin Dağ da katıldı.Akdeniz, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “Bartın Terziler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Hulusi Kaymakçı'yı, Bartın Esnaf Sanatkârlar Odalar Birliği Sicil Müdürümüz Sn. Sibel Kaymakcı ile birlikte makamında ziyaret ettim. Oda Genel Sekreteri Saadettin Dağ’ın da katıldığı samimi bir sohbet ortamında karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk."Akdeniz, Başkan Kaymakçı ve Genel Sekreter Dağ'a gösterdikleri misafirperverlik ve hoş sohbetleri için teşekkür ederek, "Değerli başkanımız Hulusi Kaymakçı ve genel sekreter Saadettin Dağ’a göstermiş oldukları misafirperverlik ve hoş sohbetleri için çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 20 Aralık 2023 - 20:05
Kaymakçı, Akdeniz'i ağırladı
Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Bartın Terziler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hulusi Kaymakçı'yı ziyaret etti.
GÜNCEL
20 Aralık 2023 - 20:05
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir