Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, birlikleri bünyesinde bulunan Bartın Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Özcan Uzun'u ziyaret etti. Akdeniz, gerçekleşen ziyarette Uzun'a teşekkürlerini ileterek, birlikleri arasındaki işbirliğini vurguladı.Akdeniz, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, “Birliğimize bağlı Bartın Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Özcan Uzun'u ziyaret ettim. Kendisi bize sıcak karşılamada bulundu ve misafirperverliğiyle gönlümüzü kazandı. Özcan Uzun'a göstermiş olduğu misafirperverliğe çok teşekkür ederim. Bartın Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın çalışmalarında kendisine ve ekibine başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 20 Aralık 2023 - 20:30
Akdeniz'den Uzun'a ziyaret
Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Özcan Uzun'u ziyaret etti.
GÜNCEL
20 Aralık 2023 - 20:30
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir