Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu Kumluca Beldesine bağlı Üçsaray Köyünü ziyaret etti.
İlçe Jandarma Komutanı Ütğm. Mesut Güzelsoy, Kumluca Karakol Komutanı Serkan Meriçoğlu, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Uğur Ünal, İlçe Tarım Müdürü Özlem Taşkıran, İlçe Özel İdare Müdürü Filiz Topal, Kumluca Orman İşletme Şefi Sedat Şengöz’ ün de bulunduğu ziyarette Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi.
Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, köyde yaşayan vatandaşlarla bir araya gelerek onların talep ve sorunlarını dinledi. Toplantıda, köydeki altyapı sorunları, yollar, su, kanalizasyon ve elektrik gibi konular ele alındı. Ayrıca, gençlerin istihdamı gibi önemli konular da görüşüldü.
Kaymakam Kadiroğlu, vatandaşların dile getirdiği talepleri not alarak çözüm için ilgili birimlere talimat verdi. Toplantı, samimi bir sohbet ortamında geçerken, vatandaşlar Kaymakam Kadiroğlu'na teşekkür etti. Buluşma, vatandaşların memnuniyetiyle sona erdi.
ŞEVVAL ALTINTAŞ