Bartın'a bağlı Ulus ilçe Kaymakamı Fırat Kadiroğlu; Şehit Erkan Yalçın Anadolu Lisesi bando takımı öğrencileriyle birlikte öğle yemeği yedi. Kaymakama yemekte; İlçe Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, İlçe Orman İşletme Müdürü Kazım Kılıçarslan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Levent Ok eşlik etti.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında gösterdikleri performanstan ötürü öğrencilere teşekkürlerini ileten Kaymakam, öğrenciler ile bir süre sohbet etti. Öğrencilerin sorularını ilgiyle cevaplayan Kaymakam, kendilerine eğitim-öğretim hayatlarında başarılar diledi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 06 Mart 2024 - 11:30
Kaymakam, Öğrencilere Teşekkür Etti
Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, öğrencilerle bir araya geldi.
GÜNCEL
06 Mart 2024 - 11:30