Ulus'ta iftar sofraları kuruluyor, Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu iftar yemeklerinde vatandaşlarla görüşüyor. Ulus İmam Hatip Ortaokulu tarafından verilen iftar yemeğinde orucunu açan Kaymakam Fırat Kadiroğlu ve eşi Ebru Kadiroğlu, öğrencilerle sohbet etti.
Verilen davete kaymakam ile beraber; Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, İlçe Jandarma Komutanı Ütğmn. Mesut Güzelsoy, İlçe Orman İşletme Müdürü Kazım Kılıçarslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Levent Ok, okul idaresi, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Kadiroğlu herkese hayırlı iftarlar, hayırlı ramazanlar diledi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fa984c1673c.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fa9856e7048.jpg)