Bartın'ın Kozcağız beldesinde, yeni dönem Belediye Başkanı seçilen AK Partili Mustafa Karaman'a tebrik ziyaretleri devam ediyor.Kozcağız'de yeniden başkanlık koltuğuna oturan Karaman, ziyaretçilerini makamında ağırlıyor.Başkan Karaman,'ı ziyart eden isimler arasında; Ramazan Çıvak,İdris Çıvak ve Ferdi Çömlek ve Yaşar Kartal yer aldı.Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, nazik ziyaretleri dua ve dilekleri için misafirlerine teşekkür etti.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6639f73009e7c.jpg)