Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.Bartın'ın Kozcağız beldesindeki esnafı gezen Başkan Karaman, ziyaretleri kapsamında, esnaf Şuayip Tasa'yı ziyaret ederek, kendisine kolaylıklar diledi.Kozcağız esnaflarından; Altan Üstünbaş, Rafet Yalçın ve Şenol Koç Başkan Karaman'ın yanına gelerek, kendisini karşıladı.
Başkan Mustafa Karaman, hoş karşılamaları ve güzel dilekleri için esnafa teşekkür ederek, işlerinde kolaylıklar diledi.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6639f58395ac5.jpg)