Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Devlet Su İşleri 233.Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen Bartın Irmağı ve Yan Kolları Islah projesi kapsamında gerçekleştirilen çalışmaların tamamlandığını açıkladı. Fırıncıoğlu, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hızlı ve özverili çalışmaları sonucunda Kanlı Irmak Caddesi'nde asfalt kaplama çalışmalarının ilk aşamasının tamamlandığını belirtti.Başkan Fırıncıoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Devlet Su İşleri tarafından yürütülen projenin ardından Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilen asfalt kaplama çalışmalarının ilk aşamasını tamamladık. Yolu araç trafiğine açtık ve şimdi kaldırım düzenleme çalışmalarına başladık. Bu süreçte emeği geçen tüm personele teşekkür ediyorum" dedi.Yolun trafiğe açılmasıyla birlikte, bölge trafiğinin rahatlaması beklenirken, kaldırım düzenleme çalışmalarının da hızla tamamlanmasıyla, Kanlı Irmak Caddesi estetik bir görünüme kavuşmuş olacak.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 02 Ocak 2024 - 13:04
Kanlı Irmak Caddesi'nde yol açıldı!
Kanlı Irmak Caddesi'ndeki asfalt kaplama çalışmalarının ilk aşaması tamamlandı ve yol trafiğe açıldı.
GÜNCEL
02 Ocak 2024 - 13:04
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir