Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Kozcağız Küçük Sanayi Sitesi ve Kozcağız Merkez'deki esnafları ziyaret etti. Akdeniz, esnaflara 2024 yılı için bol kazançlar ve bereket temennisinde bulundu.
Başkan Akdeniz, Kozcağız Küçük Sanayi Sitesi ve Kozcağız Merkez'deki esnafları ziyaret ederek, 2024 yılı için güzel dileklerde bulundu. Ziyaretlerde esnaflarla yapılan sohbetlerde, iş dünyasındaki güncel konular ve beklentiler ele alındı.
Başkan Akdeniz, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, "Kozcağız'daki esnaflarımızı ziyaret edip, güzel bir sohbet gerçekleştirdik. 2024 yılı için kazasız, belasız, bol kazançlar diledik. Değerli esnaflarımıza misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için çok teşekkür ederim. Esnafımızın sorunlarını dinlemek ve birlikte çözüm yolları bulmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretler, işbirliğimizi daha da güçlendirecek" şeklinde konuştu.ŞEVVAL ALTINTAŞ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/416111013_10161112989922368_4939491596477273526_n.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/Ekran%20g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC%202024-01-02%20124150.png)