Bartın İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Kozcağız beldesinde gerçekleştirdikleri operasyonlarda 3 farklı işyerinde önemli bulgulara ulaştı.Yapılan kontroller sonucunda; 2 bin 200 adet satışa hazır tütünle doldurulmuş makaron ve 20 adet cinsel güç artırıcı kuvvet macunu ele geçirildi. Operasyon kapsamında, söz konusu kaçak malzemeleri bulunduran 3 şahıs hakkında işlem başlatıldı.Bartın İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, illegal faaliyetlere karşı sık sık düzenledikleri operasyonlarla bölgede güvenliği sağlamaya devam ediyor. Yapılan bu son operasyon, kaçak mal ticaretine karşı kararlı bir tutum sergileyen güvenlik güçlerinin başarılı çalışmalarından biri olarak kayıtlara geçti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
ASAYİŞ
Yayınlanma: 19 Ocak 2024 - 09:45
Güncelleme: 19 Ocak 2024 - 09:47
Kaçakçılara bir darbe daha!
Jandarma, kaçakçılık operasyonu düzenledi.
ASAYİŞ
19 Ocak 2024 - 09:45
Güncelleme: 19 Ocak 2024 - 09:47
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir