Mesajında Fırıncıoğlu, şu ifadeleri kullandı: “2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının birinci döneminin sona ermesiyle yavrularımız karnelerini alıyorlar. Yavrularımız, bir dönemin daha sonuna gelmenin mutluluğunu ve karne almanın heyecanını yaşarken, 15 günlük tatilde hem dinlenme hem de eksikliklerinizi giderme fırsatı bulacaklar. Okul yaşamında tatiller bolca eğlenmenin, dinlenmenin ve aynı zamanda bir dönem boyunca öğrenilen bilgilerin özümsenmesi için tekrarlar yapılmasına en büyük fırsatlardır.Güzel çocuklarımız ve pırıl pırıl gençlerimizin verimli bir tatil geçirmeleri, ailelerinin de bu konuda evlatlarını desteklemeleri tavsiyesinde bulunarak, 2023-2024 eğitim öğretim yılı ilk dönem tatilinin hayırlı olmasını diliyorum.Yarıyılın tamamlanmasına katkıda bulunan değerli yönetici ve öğretmenlere teşekkür ediyorum.”Haber Merkezi
BELEDİYE
Yayınlanma: 19 Ocak 2024 - 09:38
Fırıncıoğlu'ndan dönem sonu mesajı
Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının birinci döneminin sona ermesi münasebetiyle mesaj yayımladı.
BELEDİYE
19 Ocak 2024 - 09:38
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir