31 Mart Mahalli ve İdareler Seçimi sonrası oy çokluğuyla seçilen Belediye Başkanlarına yapılan ziyaretler sürüyor.Kozcağız seçmenin yeniden Belediye Başkanı seçtiği Mustafa Karaman, kendisine gelen tebrik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.Bartın SGK İl Müdürü Mustafa Şaban Çengel ve Müdür Yardımcısı Ayhan Mekikli Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman'ı makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.Karaman, nazik ziyaretleri için misafirlerine teşekkür etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 23 Mayıs 2024 - 10:57
İl Müdüründen Karaman'a Hayırlı Olsun
Belediye Başkanlarına, hayırlı olsun ziyaretleri yapılmaya devam ediliyor.
GÜNCEL
23 Mayıs 2024 - 10:57