Bartın’ın Ulus ilçesinde yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte çoğalan sinek, sivrisinek ve larvalara karşı başlatılan ilaçlama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, halk sağlığını korumak ve yaşam kalitesini artırmak adına ilaçlama çalışmalarına önem verdiklerini belirtti.Belediye yetkilileri, ilaçlama çalışmalarının yaz boyunca aralıksız süreceğini ve vatandaşların bu konuda herhangi bir sorun yaşamaması için tüm tedbirlerin alındığını belirtti.
Haber Merkezi
![Bir kar küreyici ve hizmet aracı görseli olabilir](https://scontent.fesb3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/447883929_18443118265045911_1422069532087780046_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=1dqDwFP0QzAQ7kNvgFk_geN&_nc_ht=scontent.fesb3-1.fna&oh=00_AYD_sDNpT3v8403CTt0nxNt1ru1nkdKqmJNzZDVx90bU3A&oe=6668E480)