Bartın’a bağlı Ulus ilçesi Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, 8-9 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde gençlere başarı dileklerinde bulundu.
Başkan Uzun mesajında, ‘’Geleceğimizin teminatı olan sevgili gençlerimizin büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları ve hafta sonu girecekleri Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda başarılı olacaklarına inancımız tamdır.
Gençlerimizi hayatın yeni bir safhasına taşıyacak bu sınav elbette önemlidir. Gençlerimizin alacağı sonuç ne olursa olsun önlerinde uzun bir hayat olacaktır. Hayatın çok uzun süren ve umutsuzluğa düşülmemesi gereken bir süreç olduğunu asla unutmamalısınız.
Bu duygularla sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan kıymetli gençlerimizin, bugüne kadar sizlerin yetişmesinde her türlü fedakarlığı üstlenen öğretmenlerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan ailelerin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.
Haber Merkezi