Kurucaşile Kaymakamı Selim Eser, Bartın'ın Kurucaşile ilçesinde düzenlenen halk pazarını ziyaret etti.Kurucaşile Kaymakamı Selim Eser, her hafta Cuma günleri Bartın'ın Kurucaşile ilçesinde düzenlenen halk pazarını ziyaret ederek esnafla bir araya geldi. Ziyaretinde, esnaflara hayırlı ve bol kazançlar dileyen Kaymakam Eser, pazar esnafıyla yakından ilgilendi ve onların sorunlarını dinledi.Ziyaret sırasında konuşan Kaymakam Eser, esnaflara desteklerinin devam edeceğini belirterek, "Sizler, ilçemizin ekonomik dinamiklerinin en önemli unsurlarından birisiniz. Sizlerin refahı ve işlerinizin iyi gitmesi, bizim de en büyük arzumuzdur. Bu vesileyle, hayırlı ve bol kazançlar diliyorum" ifadelerini kullandı.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 21 Nisan 2024 - 13:02
Hayırlı Kazançlar Diledi
Kurucaşile Kaymakamı esnafı ziyaret etti.
GÜNCEL
21 Nisan 2024 - 13:02