Bartın'ın tanınmış isimlerinden Mücteba Şivet, hayatını kaybetti. Uzun süredir sağlık sorunları yaşayan Şivet, gece saatlerinde yaşamını yitirdi.
İYİ Parti Bartın Eski İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu'nun kayınpederi ve Bartın Üniversitesi Öğretim Üyesi Cihangir Kasapoğlu'nun dedesi olan Mücteba Şivet'in vefatı, Bartın'da büyük üzüntü yarattı.
Merhum Mücteba Şivet'in cenazesi, bugün öğle namazına müteakip Kemerköprü Mahallesi'ndeki Şadırvan Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Halatçıyamasındaki aile mezarlığına defnedilecek.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI