Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Emre Önder, ekiplere talimat vererek çalışmaları yakından takip etti. Bartın Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından yıl içerisinde düzenli aralıklarla gerçekleştirilen kanal sisleme ve haşerelere karşı yürütülen ilaçlama çalışmalarına hız verildi. Sinek, böcek ve haşerelere karşı ilaçlama etkisi olan sisleme çalışmaları dün geç saatlere kadar devam etti. Vatandaşlar ise evlerde yuva yapan bu böceklerin bir an önce azaltılması için çalışmalarda süreklilik istiyor.
GÜNCEL
Yayınlanma: 24 Şubat 2024 - 15:27
Güncelleme: 24 Şubat 2024 - 15:30
Haşerelerle Mücadelede Hız
Bartın’da haşerelerle mücadele sürüyor. Özellikle bahçeli evlerden hiç eksik olmayan ve sayısı artan böceklerin azaltılmasına yönelik çalışmalar sürüyor.
GÜNCEL
24 Şubat 2024 - 15:27
Güncelleme: 24 Şubat 2024 - 15:30