Açılış törenine, protokolden isimler katılım sağladı. AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, eski Bartın AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartın Esnaf ve Sanat Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Bartın Kahveciler Odası Başkanı Ayhan Tepe, Bartın Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Barış Özkan gibi önemli isimlerin katıldığı açılış töreninde önce dualar edildi.
Ardından mikrofonu alan AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz ve AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, AS İş Sağlığı Güvenliği Danışmanlık Ofisi'nin hayırlı olmasını dileyerek, iş yerinin tüm çalışma alanlarında kazasız belasız işler geçirmesi temennisinde bulundu.
Törenin finalinde kesilen kurdele ile ofisin kapıları resmi olarak açıldı. Yeni işletme, iş sağlığı ve güvenliği konusundaki uzmanlık alanında bölgeye hizmet sunmayı amaçlamaktadır. AS İş Sağlığı Güvenliği Danışmanlık Ofisi, uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışıyla Bartın iş dünyasına katkıda bulunmaya hazır.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI