Bartın'ın komşu ili Karabük'te mimarlık eğitimi alan öğrenciler Amasra'ya geldi.Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Bartın'a gelerek Amasra ilçesini ziyaret ettiler.Amasra'yı mimar gözüyle incelemek için ilçeye gelen öğrenci ve akademisyenler, Amasra Belediyesi'ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Recai Çakır, geleceğin mimarı olan öğrencilerin Amasra'yı incelemek için bölgeye gelmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kentimizi mimar gözüyle incelemek için gelen ve beni de ziyaret eden Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencilerine ve değerli akademisyenlerine teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/663c73635ba8a.jpg)