Polis Eşleri Derneği, geleceğin teminatı olan gençlere ve çocuklara eğitim desteği sağlamak ve Emniyet Teşkilatı mensubu aileler arasındaki dayanışmayı artırmak amacıyla harekete geçti.Amasra Northdoor Hotel'de gerçekleştirilen etkinlikte, polis eşleri ve hayırsever misafirler bir araya geldi. Bu buluşmada, geleceğin şekillenmesinde önemli bir rol oynayan gençlere ve çocuklara yönelik eğitim desteği hedeflendi. Aynı zamanda, Emniyet Teşkilatı mensuplarının aileleri arasında dayanışmayı güçlendirmek adına önemli adımlar atıldı.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 09 Mart 2024 - 14:35
Geleceğimiz İçin Buluştular
Polis Eşleri Derneği Bartın Şubesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamak amacıyla özel bir etkinliğe imza attı.
GÜNCEL
09 Mart 2024 - 14:35