Bartın İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, İl Emniyet Müdürlüğü birimlerinde görev yapan kadın personelin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.Bartın İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal’e eşi Amasra İlçe Emniyet Müdürü Sevgül Hayal eşlik etti.Bartın İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, “Toplumun her katmanında en önemli yapı taşı olan, hayatımızın her anını daha özel kılarak güzelleştiren başta şehit ve gazilerimizin anneleri ile eşleri olmak üzere dünyayı sevgi ile dolduran tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum" dedi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 09 Mart 2024 - 15:50
Emniyette 8 Mart Kutlandı
Bartın İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.
GÜNCEL
09 Mart 2024 - 15:50