Bartın'da her Salı ve Cuma günleri kurulan meyve ve sebze pazarı satışları sabah saatleri itibariyle başladı.Gün doğarken hazırlıklarına başlayıp, sabahın erken saatlerinde Bartın Belediyesi El Emeği Göz Nuru Pazarı'na gelen pazarcılar, satış yapmaya başladı. Pazarda bugün, yeşil ağırlıklı ürünler satışa sunuldu.Bartın Galla Pazarı'nda bugün satışa sunulan ürünler arasında; marul, semiz, enginar, biber, kabak, salatalık, domates, kabak, fasulye, bakla, maydanoz, nane ve dereotu yer alıyor.
Köy üreticisinden, manda yoğurdu, terayağı ve süt satın almak isteyenler için pazarcılar, her zamanki yerlerinde vatandaşları bekliyor.MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6655840853332.png)