Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Bartın Futbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen U11, U12 ve U13 liginde Yeni Bartınspor rüzgarı esiyor. Farklı yaş gruplarında mücadele eden Deniz Kıral’ın öğrencileri 3 kulvarda da namağlup olarak yoluna devam ediyor. U11 liginde 3 maçta 3 galibiyet alan Kıral’ın öğrencileri, U12 liginde 2 maç 2 galibiyet, U13 liginde 3 maç 3 galibiyet alırken, U16 liginde ise sezonu şampiyonlukla tamamladı.
Türkiye Şampiyonu Bartın
Geçtiğimiz yıl Fenerbahçe Spor Okulları arasında Türkiye Şampiyonu olan Bartın Fenerbahçe Spor Okullarını başarılı antrenör Deniz Kıral çalıştırıyor. Futbolculuk döneminde Ankaragücü ve Diyarbakırspor gibi süper ligin köklü kulüplerinde forma giyen Deniz Kıral, antrenörlük kariyerinde de başarılı bir performans çiziyor. Son 2 senedir Batı Karadeniz şampiyonu olan Kıral’ın öğrencileri U11, U12 ve U13 liginde bütün maçlarını kazanarak yoluna devam ediyor.
Yeni Bartınspor rüzgarı
U11 Liginin ilk haftasında Genç Orduspor’u 3-0 yenen geçen sezonun şampiyonu Yeni Bartınspor U11 liginin ikinci haftasında ise Bartın Gençlerbirliği takımını 4-1 yenerek liderliğini korudu.
U12’de farklı galibiyet
U12 liginin ilk haftasında şampiyonluğun favori ekiplerinden Yeni Bartınspor, Bartın Ankaspor ile karşı karşıya geldi. Ömertepesi sentetik sahada oyanan karşılaşmadan 8-1 galip ayrılan Yeni Bartınspor lige 3 puanla başladı. Ligin ikinci haftasını da galibiyetle kapatan Yeni Bartınspor, U13 liginde de oynadığı bütün maçları kazandı.