Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, yerim seçimlere sayılı günler kala dernek ve oda ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Bartın Kahveciler ve Şerbetçiler Odası’nı ziyaret eden Fırıncıoğlu, Oda Başkanı Ayhan Tepe tarafından karşılandı.
Bartın Kahveciler ve Şerbetçiler Odası Başkanı Tepe, Fırıncıoğlu’na duydukları memnuniyeti dile getirdiklerini ve yeniden seçilmeleri halinde aynı ilgi ve alakayı beklediklerini vurguladı. Ayrıca, Bartın Belediyesi'nin, esnaf ve sanatkârların yanı sıra Bartın halkının da yanında olacağını ifade etti.
Tepe, değerli Başkan Fırıncıoğlu'na ve ekibine nazik ziyaretleri için teşekkür ederken, bugüne kadar gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı şükranlarını sundu.
Bartın Kahveciler ve Şerbetçiler Odası Başkanı Ayhan Tepe ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Bartın Belediye Başkanımız Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu ve ekibi odamızı ziyaret ettiler. Değerli Başkanımız Fırıncıoğlu ve ekibi yapmış oldukları ziyarette; bugüne kadar esnaf sanatkârlarımıza ve bağlı bulundukları esnaf odalarına özel ilgi ve alaka gösterdiklerini bundan sonra da aynı anlayış içerisinde olacaklarını, Esnaf Sanatkârları İlgilendiren her hususta oda mütalaasına önem vereceklerini dile getirdiler. Yönetim Kurulumuzla birlikte karşıladığımız Başkanımıza, yapmış oldukları bu ziyaretten duymuş olduğumuz memnuniyeti dile getirmiş ve yeniden seçilmeleri halinde aynı ilgi ve alakayı beklediğimizi yüksek kamu menfaati olan her hususta oda olarak bizlerinde hem Bartın Belediyemizin hem esnaf ve sanatkârımızın em de Bartın halkının yanında olacağımızın bilinmesini İstedik. Değerli Başkanımız Sayın Fırıncıoğlu’na ve ekibine bu nazik ve kıymetli ziyaretleri için şahsım, ekibim ve üyelerim adına teşekkür ediyor, bugüne kadar göstermiş oldukları ilgi alakaları içinde şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu gerçekleştirdiği ziyaretinden ardından, “Bartın’ımızın inşa ve ihyası için kurumlarımız, dernek ve odalarımızla birlikte hareket etmeye devam edecek, şehrimizi örnek bir kentleşme ile geliştirmeyi sürdüreceğiz. Bu kapsamda da sürekli istişare ederek, çalışmalarımıza yön veriyoruz” ifadelerini kullandı.
Haber Merkezi