Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın MHP'li adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Bartın Belediye Sosyal Tesislerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın İl Teşkilatı ile bir araya geldi. Gerçekleşen istişare toplantısında yerel seçimlere dair görüş alışverişi yapıldı.Toplantıda MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, MHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, eski Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve teşkilat üyeleri yer aldı.Fırıncıoğlu, toplantıda yaptığı açıklamada, "Birlikte güçlüyüz, birlikte başaracağız. Teşkilatımızla birlik ve beraberlik içerisinde Cumhur İttifakının gücüyle şehrimizi daha ileriye taşımak için 31 Mart’ta başarıya ulaşacağımıza canı gönülden inanıyorum." dedi. İstişare toplantısı, Cumhur İttifakı'nın seçim stratejisini güçlendirmeye yönelik önemli bir adım olarak öne çıktı.Haber Merkezi
SİYASET
Yayınlanma: 19 Şubat 2024 - 09:43
Güncelleme: 19 Şubat 2024 - 09:56
Fırıncıoğlu 31 Mart'a inanıyor
SİYASET
19 Şubat 2024 - 09:43
Güncelleme: 19 Şubat 2024 - 09:56