Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik hazırlıklarını sürdürüyor. Bu kapsamda, Fırıncıoğlu kurum ve kuruluşlara ziyaretlerini aralıksız şekilde gerçekleştiriyor.Fırıncıoğlu, son ziyaretini Bartın Doğanay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ne gerçekleştirdi. Merkezin sahibi Sezai Bilgin ve çalışanlarıyla bir araya gelen Fırıncıoğlu, merkezin faaliyetleri hakkında bilgi aldı ve yapılan çalışmaları yakından inceledi.Bu ziyarete, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ile İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun da eşlik etti. Ziyaret sırasında görüş alışverişinde bulunan heyet, merkezin ihtiyaçları ve geleceğe yönelik planları konusunda fikir alışverişinde bulundu.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 19 Şubat 2024 - 09:35
Kurum Ziyaretleri Sürüyor
Bartın Belediye Başkanı Fırıncıoğlu, yerel seçim hazırlıkları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.
GÜNCEL
19 Şubat 2024 - 09:35