Bartın Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen bir soruşturma kapsamında, Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri, Bartın il merkezindeki Ü.A isimli şahsın ikametinde gerçekleştirilen arama sonucunda 35 kök kenevir bitkisi ele geçirdi. Yapılan operasyon, 2313 Sayılı Uyuşturucu Maddelerin Murakabesi Hakkında Kanun ve TCK 191 Uyuşturucu Madde Kullanmak, Bulundurmak suçları kapsamında gerçekleşti.Şüpheli şahıs, ele geçirilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak gözaltına alınarak tahkikata başlandı.ŞEVVAL ALTINTAŞ
ASAYİŞ
Yayınlanma: 05 Ocak 2024 - 15:47
Evinde uyuşturucu tarlası bulundu!
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri başarılı bir operasyona imza attı.
ASAYİŞ
05 Ocak 2024 - 15:47
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir