Amasra İlçe Emniyet Müdürü Sevgül Hayal, ilçe genelindeki güvenlik işbirliğini güçlendirmek amacıyla Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır’a bir iade-i ziyaret gerçekleştirdi.Ziyaret sırasında Belediye Başkanı Çakır, Emniyet Müdürü Hayal'e misafirperverliği ve nazik ziyareti için teşekkürlerini ileterek, ilçede halkın güvenliği için birlikte çalışmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.Emniyet Müdürü Hayal ise, işbirliği içinde olmanın önemine vurgu yaparak, halkın güvenliği ve huzuru için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini belirtti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 06 Ocak 2024 - 00:16
Müdür'den Başkan'a ziyaret
Amasra İlçe Emniyet Müdürü Sevgül Hayal, Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır’a iade-i ziyarette bulundu.
GÜNCEL
06 Ocak 2024 - 00:16
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir