AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan ve Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt, esnaf ziyareti gerçekleştirdi.Ulu ve Ceyüpler Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifinin Genel Kurul toplantısı sebebiyle Kumlucaya gelen İl Başkanı Yaşar Arslan, esnafı da unutmadı.Kumluca esnaf ziyaretlerinde vatandaşı dinleyerek onlarla sohbet eden siyasi isimler, esnafın çayını içti. AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, "Tarımsal Kumluca beldemizde Belde Başkanımız Necdet Şerbetçi, Belediye Başkanı'mız Mustafa Bozkurt ile birlikte Çınar altında hemşehrilerimiz ile sohbet ettik. Kumluca'mızda yapacaklarımız üzerinde işteşarelerde bulunduk" dedi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 02 Haziran 2024 - 10:24
Esnafla bir araya geldiler
AK Partili isimler esnafla bir araya geldi.
GÜNCEL
02 Haziran 2024 - 10:24