Bartın'ın Ulus ilçesine bağlı Kumluca beldesinde Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'nin Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.Toplantıya; AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt, İl Yürütme Kurulu Üyesi Fahri Okun ve Teşkilat üyeleri katıldı.Ulus ilçesine bağlı, Ulu ve Ceyüpler köylerinde gerçekleştirilen toplantıda, tarımsal üretim ile ilgili istişarelerde bulunuldu.![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/665b2cbd0443d.jpg)
MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/665b2cbd0443d.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/665b2dd21415b.jpg)