Bartın Madeni Eşya Sanatkarları Odası, iş birliği kapsamında üye esnaflarına yönelik avantajlı bir POS paketi kampanyası başlatmak üzere İş Bankası ile protokol imzaladı. Oda Başkanı Yılmaz Akdeniz ve İş Bankası Bartın Şubesi Müdürü Sinan Çakır arasında gerçekleşen imza töreniyle başlayan bu iş birliği, esnafların ticari faaliyetlerini desteklemeyi hedefliyor.Protokol imzalanmasının ardından yapılan açıklamalarda, Oda Başkanı Yılmaz Akdeniz, esnaflarına destek olmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirtti. Akdeniz, esnafların çoğunun POS cihazına sahip olduğunu ve bu cihazları kullanırken ödenen komisyon oranlarının önemli olduğunu vurguladı. Yapılan protokolün, esnafların bu maliyeti azaltmasına yardımcı olacağını ve ticaretlerini daha verimli bir şekilde sürdürmelerine katkı sağlayacağını dile getirdi.Bartın Madeni Eşya Sanatkarları Odası olarak üyelerinin kampanyadan en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla İş Bankası ile bu önemli adımı attıklarını belirten Akdeniz, İş Bankası Bartın Şubesi Müdürü Sinan Çakır'a teşekkürlerini iletti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 14 Şubat 2024 - 13:29
Esnafın Yüzünü Güldüren Anlaşma
Bartın Madeni Eşya Sanatkarları Odası ve İş Bankası arasında POS paketi kampanyası protokolü imzalandı.
GÜNCEL
14 Şubat 2024 - 13:29