Bartın Belediyesi Başkanı ve yerel seçimlerde Belediye Başkanı adayı olan Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Halk Buluşmaları kapsamında Kırtepe’ye giderek vatandaşlarla buluştu.
“Her Zaman Vatandaşımızın Yanında Olduk”
Fırıncıoğlu Bartın ile ilgili gerçekleştirmek istediği ve planladıkları projeleri vatandaşlar ile paylaştı. Görüşmede vatandaşın istek ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Fırıncıoğlu Kırtepe’de onu karşılayan mahallelilere misafirperverliklerinden ötürü teşekkür etti.
Her zaman vatandaşın yanında olduğunu söyleyen Başkan Fırıncıoğlu, "Halk Buluşmaları kapsamında vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Belediye olarak her zaman vatandaşımızın yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Belediye hizmetlerine daha kolay erişimini sağlamak için çözüm odaklı hizmeti vatandaşımızın ayağına götürüyoruz” dedi.
Vatandaşımızın Talep Ve Önelerine Dinledik
Halk Buluşmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerde bu seferki durağı Kırtepe olan Fırıncıoğlu, “Kırtepe Mahallesi’ni ziyaret ettik. 31 Mart Yerel Seçimlerinin önemine değinerek, vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinledik. Daha güzel bir Bartın için çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri misafir eden Kırtepe Mahallesi sakinlerine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.
Haber Merkezi