AK Parti Bartın Miilletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, düğüne katıldı.AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan ve beraberindeki AK Parti Teşkilatı isimleri ile düğün merasimine katılan Milletvekili Aldatmaz, düğünde halk ile bir araya gelerek, sohbet etti.
Akgün ve Harmanoğlu ailelerinin evlatları Şule ve Köksal çiftinin düğününe katılan AK Partili isimler, yeni evlenen çifte bir ömür boyu mutluluk diledi.
Ulugeçitkadı köyünde gerçekleştirilen düğün merasimine katılan Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, "Çiftimize bir ömür boyu mutlular diliyorum. Hayırlı olsun, Allah mesut etsin" dedi.Aldatmaz, kendisine olan sıcak karşılama sebebiyle halka teşekkürlerini iletti.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/66533fcbb53b7.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/66533fe258aec.jpg)