AK Parti Bartın M,lletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, lise ziyareti gerçekleştirdi.Milletvekili Aldatmaz, Bartın Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne giderek, Okul Müdürü Şule Akça ile görüştü.AK Parti Bartın Milletvekili Aldatmaz ile Müdür Şule Akça eğitim ile ilgili istişarelerde bulunarak, Bartın il geneli ve Şerife Bacı Meslek ve Anadolu Lisesi'nde yapılması gerekenleri görüştüler.Aldatmaz, tüm eğitimcilere teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Milletvekili Aldatmaz, öğrencilere başarılı bir eğitim hayatı dilerken, Müdür Akça nazik ziyareti sebebiyle Milletvekili Aldatmaz'a teşekkürlerini iletti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 26 Mayıs 2024 - 16:40
Güncelleme: 26 Mayıs 2024 - 16:50
Aldatmaz'dan Lise Ziyareti
Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, eğitimcileri ziyaret etti.
GÜNCEL
26 Mayıs 2024 - 16:40
Güncelleme: 26 Mayıs 2024 - 16:50