Bartın Devlet Hastanesi’nde diyabet ile ilgili eğitimler verilerek, bilgilendirme çalışmaları yapılıyor. Eğitimlerde diyabet hastalığını tetikleyen durumlar, hastalığın belirtileri, hastaların insülin iğnesi kullanımı gibi konuları anlatılıyor. Bartın Devlet Hastanesi sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, diyabet eğitimi veren, doktorlara, diyetisyenlere ve diyabet hemşiresi Esra Sarımehmetoğlu’na çalışmaya katkılarından dolayı teşekkür etti. Diyabet Okulu Eğitimine katılan vatandaşlar, eğitimcilerden diplomalarını alarak fotoğraf çektirdi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/02/65c9d0687d27d.jpg)