Marmara denizinde Yalova merkezli 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Meydana gelen deprem İstanbul ve birçok ilçesinde hissedildi.Depremin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu “ Depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Her depremde bir türlü alınmayan tedbirleri konuşuyoruz. Yetkililer unutsa da deprem kendini hatırlatıyor. Acil eylem planlarının bir an önce hayata geçmesi şart!” ifadelerini kullandı.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI