Ramazan Bayramı nedeniyle bayram namazı kılmak ve bayramlaşmak için sabahın erken saatlerinden itibaren camileri dolduran vatandaşlar, Bartın’da Şadırvan Camii başta olmak üzere tüm camilerimizde bayram namazını eda ettiler.İl Müftüsü Ömer Keskin bayram namazını Şadırvan Camii’nde eda etti.Müftü Keskin, “Mübarek Ramazan Bayramı’na erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle tüm Bartın’lı hemşerilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.”dedi.Bayram Namazı öncesi İl Müftü Yardımcısı Hulusi Güner cemaate vaazu nasihatte bulundu. Kılınan bayram namazı ve yapılan duanın ardından cami içerisinde halka oluşturan vatandaşlar birbirleriyle bayramlaştı.Bartın Müftülüğü, "Tüm halkımızın mübarek Ramazan Bayramı’nı kutlar, ailenizle birlikte sıhhat, afiyet ve sağlık dolu bir bayram geçirmenizi dileriz" dedi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 11 Nisan 2024 - 20:56
Camilerimiz Dolup Taştı!
Ramazan Bayramı nedeniyle tüm camiler doldu taştı.
GÜNCEL
11 Nisan 2024 - 20:56