Bartın'a bağlı Ulus İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliği kurum amirleri ve personelleri, şehit polis memurları Mustafa Kemal Açıkgöz, Hasan Hüseyin Oğuz, Erol Ercan, Ramazan Şahverdi, J. Astsb. Kd. Çvş. Erkan Yalçın, J. Er. Erdoğan Taşkın ve gazi bekçiler Hüseyin Yıldız, Adil Gürbüz, Selamettin Dönmez, İdris Kara, Osman Altuntepe, İdris Can, Halil Kuru ve Kadir Dengez'in ailelerini ziyaret etti.Ziyaretler sırasında, şehitlerin ailelerine başsağlığı dileklerinde bulunuldu ve bayramları kutlandı.Bu anlamlı ziyaretler, şehitlerin ve gazilerin fedakarlıklarını unutmamak ve onların ailelerine olan desteği sürdürmek adına önemli bir adım oldu.Ziyaretlerin sonunda, şehit aileleri ve gazilerle yapılan samimi sohbetlerde, vatanları için gösterdikleri kahramanlık ve fedakarlıklar takdirle anıldı. Bu vesileyle, ulusal birlik ve beraberlik duygularının daha da güçlendiği ve şehitlerin hatıralarının yaşatıldığı bir Ramazan Bayramı geçirildi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 11 Nisan 2024 - 20:50
Emanetleri Unutulmadı..
Bartın'ın Ulus İlçesi'nde, Ramazan Bayramı'nın coşkusunu paylaşmak ve şehitlerin ailelerine destek olmak amacıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.
GÜNCEL
11 Nisan 2024 - 20:50