Bartın İl Sağlık Müdürlüğü, randevularına onay verip gelmeyen vatandaşların polikliniklere 15 gün boyunca yeni randevu alamayacaklarını duyurdu. Yapılan açıklamada, randevularını iptal etmeyenlerin bu uygulamadan etkileneceği belirtildi.Bartın İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri, randevu sisteminin verimli kullanılması amacıyla bu adımın atıldığını vurguladı. Açıklamada, "Gideceğini onayladığı halde randevusuna gitmeyen vatandaşlar aynı polikliniğe 15 gün boyunca yeni randevu alamamaktadır. Gitmeyeceği randevuları bir gün önce saat 20.00'ye kadar iptal edenler bu uygulamadan etkilenmemektedir" denildi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 25 Mayıs 2024 - 16:16
BUNU YAPMAYANA CEZA!
Bartın İl Sağlık Müdürlüğü, randevusuna gitmeyen vatandaşlar için uyarıda bulundu.
GÜNCEL
25 Mayıs 2024 - 16:16