27 Şubat 2024 Salı günü Bartın'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Bartın Belediyesi tarafından Cepte Anons uygulaması üzerinden yayınlandı.
İlk olarak, Okulak Mahallesi’nden merhum Ahmet ve Hanife Kadırga’nın kızları, Kırtepe Mahallesi’nden merhum Ahmet Altıntaş’ın eşi Yaşare Altıntaş vefat etti.
Merhumun cenazesi bugün sat 12’de Kırtepe Mahallesi’ndeki evinden alınarak öğle namazına müteakip Aşağı Cami’de cenaze namazı kılınmasının ardından Halatçıyaması Mezarlığı’na defnedildi.
İkinci vefat duyurusunda, Budakdüzü Köyü Merkez Mahallesi’nden Budakdüzü Köyü eski muhtarı Adem Soydan vefat etti.
Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip aynı köye defnedildi.
ŞEVVAL ALTINTAŞ